Mağaza adresimiz
Muğla-Fethiye'de yer almaktadır.

Taşyaka Mah.Ölüdeniz (TSY) Cad.

No:41 İç Kapı No:3 48300

0 850 441 08 80

BİLGİLENDİRME SORULARI

Sıkça Sorulan Sorular

Evet web sitemizde satışta olan ürünler ürün sayfasında yer alan resimlerdeki gibi tamamen aynısı ve orijinal olarak gönderilmektedir.Aynı zamanda web sitemizde satış yapan satıcılarında müşterilerimize gönderdiği ürünler kontrol altında olmakla beraber ödemeleriniz aksi durumlar yaşanmaması amacıyla siz emin olana kadar havuz hesapta bekletilmektedir.

Firmamız sizlere daha fazla kolaylık sağlamak amacıyla Elektronik Fatura sistemine geçiş yapmıştır.Yapacağınız siparişlerin faturaları web sitemize kayıt olduğunuz e-posta adresinize gönderilmektedir.Faturanıza ulaşamamanız durumunda bizden talep edip tekrardan isteyebilirsiniz.

Alışverişlerinizde aldığınız ürünleri orijinal ambalajı açılmamış , hasarsız , tekrar satılabilir durumda olması halinde koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.

Alışveriş yaparken ürün sayfalarında ürün açıklamasının hemen üstünde bulunan “Taksit Seçenekleri” tabından taksit seçeneklerini görebilirsiniz.Tüm bankalar ile anlaşmamız bulunmaktadır ve 6 taksit’e kadar herhangi bir vade farkı uygulanmamaktadır.

Siparişleriniz kargoya verilir verilmez sipariş detaylarınıza kargo takip numarası ve kargo firması bilgileri girilmektedir.Ayrıca tüm ürünler aynı gün kargolanır.

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Bize ulaşın!